7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. Dlatego, nasi przedszkolacy wybrali się w piątek do miejscowej przychodni oraz apteki, aby złożyć życzenia wszystkim pracownikom, podarować kwiaty i laurki. Jest to wyraz uznania za codziennie podejmowany trud ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka.