Zabawa andrzejkowa

Hokus – Pokus, mary – dary. Niech się spełnią andrzejkowe czary.

30 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Andrzejki, dzięki czemu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów tego święta.  W tym dniu, dzieci do przedszkola przybyły w pięknych strojach: jako czarodzieje i  wróżki. Obchody rozpoczęliśmy od czarowania- za pomocą magicznych zaklęć tworzyliśmy ciekawe eksperymenty, następnie rozpoczęła się zabawa przy muzyce. Był także czas na wróżby: lanie woskiem, układanie bucików, przepowiadanie przyszłości. Miłą atrakcją dla dzieci była piniata wypełniona cukierkami, którą przygotowała Pani Michalina- mama Gabrysi. Bardzo dziękujemy. Po andrzejkowych zabawach i tańcach przyszedł czas na małe słodkości oraz prezent- kalendarz adwentowy, który pozwoli odliczać czas do zbliżających się świąt.

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.