18 października to Dzień Pracownika Służby Zdrowia oraz Dzień Poczty Polskiej i Listonosza. Z tej okazji przedszkolacy wybrali się z wizytą do ośrodka zdrowia oraz na pocztę, aby wszystkim pracownikom złożyć serdeczne życzenia oraz wręczyć laurki. Wizyty były również okazją do przyjrzenia się pracy lekarzy, pielęgniarek oraz pracowników poczty. Dziękujemy za miłe przyjęcie oraz ciekawą lekcję edukacyjną.