5 kwietnia, w ramach zbliżającego się Dnia Zdrowia, przybył do naszego przedszkola niecodzienny gość – Pani pielęgniarka Elżbieta Wiśniewska. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o trudnym zawodzie pielęgniarki, pokonać lęk przed zabiegami medycznymi, a przede wszystkim wzbogacić i utrwalić swoje wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie. Pani pielęgniarka przypomniała dzieciom o konieczności przestrzegania zasad codziennej higieny i zdrowego stylu życia i podarowała każdemu dziecku DYPLOM DZIELNEGO PACJENTA. Wizyta naszego gościa zakończyła się pamiątkowym zdjęciem. Przedszkolacy wręczyli Pani pielęgniarce dyplom z podziękowaniem za cenne rady i wiedzę. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.