Wizyta pielęgniarki

 5 kwietnia, w ramach zbliżającego się Dnia Zdrowia, przybył do naszego przedszkola niecodzienny gość – Pani pielęgniarka Elżbieta Wiśniewska.  Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o trudnym zawodzie pielęgniarki, pokonać lęk przed zabiegami medycznymi, a przede wszystkim wzbogacić i utrwalić swoje wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie. Pani pielęgniarka przypomniała dzieciom o konieczności przestrzegania zasad codziennej  higieny i zdrowego stylu życia i podarowała każdemu dziecku DYPLOM DZIELNEGO PACJENTA.  Wizyta naszego gościa zakończyła się pamiątkowym zdjęciem. Przedszkolacy wręczyli Pani pielęgniarce dyplom z podziękowaniem za cenne rady i wiedzę. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.