We wtorek- 25 października Szkołę Podstawową im. Orła Białego w Przygodzicach odwiedził ks. biskup Damian Bryl.
Wizyta odbyła się z okazji Wizytacji Biskupiej Parafii NMP Nieustającej Pomocy w Przygodzicach. Pasterz diecezji kaliskiej spotkał się z uczniami szkoły oraz delegacją dzieci z grupy Wiewiórki i Sowy. Przedszkolacy przywitali księdza biskupa i podarowali mu piękną laurkę oraz upominek “Las w szkle” na pamiątkę spotkania.