W środę- 17 października grupa Krasnoludków wybrała się po raz pierwszy do biblioteki. Zanim wyruszyli z przedszkola, dowiedzieli się, po co odwiedza się bibliotekę oraz poznali zasady zachowania w tym miejscu. W bibliotece mieli okazję oglądać książki dla dzieci, co bardzo im się spodobało. Na koniec wypożyczyliśmy kilka książek, aby poczytać podczas poobiedniego odpoczynku.