WIWAT MAJ, TRZECI MAJ

Zbliża się Święto  Konstytucji 3 Maja. Nasi przedszkolacy przygotowali uroczysty program upamiętniający to ważne wydarzenie w dziejach naszego Narodu. Akademia rozpoczęła się uroczystym polonezem, ale dzieci zatańczyły również polkę, trojaka i krakowiaka. Przedszkolacy zaprezentowali pieśni i piosenki patriotyczne oraz wiersze, mówiące o miłości do Ojczyzny i wspominające postać króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Na koniec, w pozycji stojącej wszyscy odśpiewaliśmy hymn. W tym dniu zaprosiliśmy kolegów i koleżanki z oddziału przedszkolnego przy szkole podstawowej oraz rodziców, którzy w godzinach przedpołudniowych mogli do nas dołączyć. Akademia była piękną lekcją historii oraz patriotyzmu dla naszych małych Polaków oraz gości.

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.