W tym tygodniu już oficjalnie powitaliśmy nową porę roku- Jesień. W ostatnim czasie z uwagą przyglądamy się zmianom zachodzącym w przyrodzie, pogodzie uczestnicząc w spacerach, słuchając opowiadań. Przedszkolacy chętnie wykonywali również prace plastyczne o tematyce jesiennej oraz uczestniczyli w zabawach dydaktycznych, muzycznych, ruchowych.