Marzanno, Marzanno,
ty zimowa panno,
dziś cię utopimy,
bo nie chcemy zimy.
W piątek- 23 marca grupa Jeżyków zaprosiła kolegów i koleżanki z oddziału przedszkolnego, aby zaprezentować inscenizację “Witaj Wiosno”. Wystąpiła Marzanna, Pani Wiosna, Kwiaty, Słoneczko i wiele innych postaci, dzięki czemu poczuliśmy prawdziwą wiosnę. Gratulujemy naszym artystom, którzy zaprezentowali piękny pokaz swoich zdolności recytatorskich, wokalnych i tanecznych.