W końcu zawitała do nas prawdziwa wiosna. Dlatego też w słoneczny, środowy poranek wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Antonina i na Strugi. Dzięki zaproszeniu państwa Ani i Piotra Marciniaków spędziliśmy miły dzień w otoczeniu przyrody. Dzieci z wielkim zachwytem poznały psa Lunę i Dafiego oraz korzystały z atrakcji i przestrzeni , która otaczała dom właścicieli. W tym dniu mieliśmy także okazję zapoznać się z pracą leśniczego oraz zwiedzić Muzeum Leśnictwa w Antoninie, po którym oprowadzał nas Pan W.Blaźniak. Dzieci z zaciekawieniem oglądały eksponaty zgromadzone w muzeum oraz słuchały ciekawostek z nimi związanych. To był dzień pełen wrażeń. Serdecznie dziękujemy Państwu Marciniakom za zaproszenie i gościnę!