Wiosenna wycieczka

W końcu zawitała do nas prawdziwa wiosna.  Dlatego też w słoneczny, środowy  poranek wybraliśmy się na  wycieczkę autokarową do Antonina i na Strugi. Dzięki zaproszeniu państwa Ani i Piotra Marciniaków spędziliśmy miły dzień  w otoczeniu przyrody. Dzieci z wielkim zachwytem poznały psa Lunę i Dafiego oraz korzystały z atrakcji i  przestrzeni , która otaczała dom właścicieli. W tym dniu mieliśmy także okazję zapoznać się z pracą leśniczego oraz zwiedzić Muzeum Leśnictwa w Antoninie, po którym oprowadzał nas Pan W.Blaźniak. Dzieci z zaciekawieniem oglądały eksponaty zgromadzone w muzeum oraz słuchały ciekawostek z nimi związanych.  To był dzień pełen wrażeń.  Serdecznie dziękujemy Państwu Marciniakom za zaproszenie i gościnę!

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.