Okres przedświąteczny to czas składania sobie życzeń. Nasze przedszkole nie mogło zapomnieć o lokalnych instytucjach, z którymi na co dzień współpracujemy oraz przyjaciołach przedszkola. Przedszkolacy złożyli życzenia Wójtowi Gminy Przygodzice – p. Krzysztofowi Rasiakowi i Pracownikom GZEAS, Przewodniczącemu Rady Gminy i Sołtysowi Przygodzic – p. Robertowi Wnukowi, dyrektorowi GOK w Przygodzicach – p. Robertowi Kaczmarkowi oraz księdzu proboszczowi Marcinowi Taisnerowi. Odwiedzili również Publiczną Bibliotekę, Szkołę Podstawową, GOPS w Przygodzicach, Przychodnię Lekarską oraz Strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Przygodzicach. Życzenia złożyliśmy również Pani Kornelii Tysiak – przewodniczącej KGW w Przygodzicach oraz Paniom Emertykom.
Jednocześnie dziękujemy wszystkim za przesłane i przekazane życzenia.