Wielkanocne życzenia

Okres przedświąteczny to czas składania sobie życzeń. Nasze przedszkole nie mogło zapomnieć o lokalnych instytucjach, z którymi na co dzień współpracujemy oraz przyjaciołach przedszkola. Przedszkolacy złożyli życzenia Wójtowi Gminy Przygodzice – p. Krzysztofowi Rasiakowi i Pracownikom GZEAS, Przewodniczącemu Rady Gminy i Sołtysowi Przygodzic – p. Robertowi Wnukowi, dyrektorowi GOK w Przygodzicach – p. Robertowi Kaczmarkowi oraz księdzu proboszczowi Marcinowi Taisnerowi. Odwiedzili również Publiczną Bibliotekę, Szkołę Podstawową, GOPS w Przygodzicach, Przychodnię Lekarską oraz Strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Przygodzicach. Życzenia złożyliśmy również Pani Kornelii Tysiak – przewodniczącej KGW w Przygodzicach oraz Paniom Emertykom.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim za przesłane i przekazane życzenia.

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.