Okres przedświąteczny to czas składania sobie życzeń. Nasze przedszkole nie mogło zapomnieć o lokalnych instytucjach, z którymi na co dzień współpracuje oraz przyjaciołach przedszkola. Przedszkolacy złożyli życzenia Wójtowi Gminy Przygodzice- p. Krzysztofowi Rasiakowi i Pracownikom GZEAS, dyrektorowi GOK w Przygodzicach- p. Robertowi Kaczmarkowi oraz sołtysowi Przygodzic- p. Robertowi Wnukowi. Odwiedzili również Publiczną Bibliotekę, Szkołę Podstawową, GOPS w Przygodzicach oraz Przychodnię Lekarską. Miło nam było również odwiedzić Strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Przygodzicach, którzy zawsze pamiętają o naszych przedszkolakach. Życzenia złożyliśmy również Pani Kornelii Tysiak- przewodniczącej KGW w Przygodzicach. Jednocześnie dziękujemy wszystkim za przesłane i przekazane życzenia.