Wielkanocne życzenia

Okres przedświąteczny to czas składania sobie życzeń. Nasze przedszkole nie mogło zapomnieć o lokalnych instytucjach, z którymi na co dzień współpracuje oraz przyjaciołach przedszkola. Przedszkolacy złożyli życzenia Wójtowi Gminy Przygodzice- p. Krzysztofowi Rasiakowi i Pracownikom GZEAS, dyrektorowi GOK w Przygodzicach- p. Robertowi Kaczmarkowi oraz sołtysowi Przygodzic- p. Robertowi Wnukowi.   Odwiedzili również Publiczną Bibliotekę, Szkołę Podstawową, GOPS w Przygodzicach oraz Przychodnię Lekarską.  Miło nam było również odwiedzić Strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Przygodzicach, którzy zawsze pamiętają o naszych przedszkolakach.  Życzenia złożyliśmy również Pani Kornelii Tysiak- przewodniczącej KGW w Przygodzicach.  Jednocześnie dziękujemy wszystkim za przesłane i przekazane życzenia.

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.