25 czerwca dzieci z najstarszej grupy uczestniczyły w warsztatach plastycznych zorganizowanych przez panią Martę Gruszczyńską – mamę Antoniego. Warsztaty odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury. Podczas zajęć dzieci malowały markerami akrylowymi kamienie według własnego pomysłu. Miały też okazję zwiedzić cały Ośrodek Kultury i dowiedzieć się jakie zajęcia się w nim odbywają. Dziękujemy serdecznie za zorganizowanie warsztatów, które urozmaiciły przedszkolakom czas oraz przyniosły wiele radości.