21 września dzieci z grupy Wiewiórki uczestniczyły w warsztatach florystycznych, które prowadziła mama Mikołaja- Pani Marta. Przygotowała wszystko, co było potrzebne, począwszy od słoików, które zmieniły się w piękne wazony, a skończywszy na kwiatach ze swojej ekologicznej uprawy. Dzieci miały okazję poznać nazwy wszystkich kwiatów. Pod bacznym okiem Pani Marty zdobyły umiejętność stworzenia pięknych kompozycji, które zabrały do swoich domów. Radość dzieci była ogromna, co widać w ich zaangażowaniu i efektach. Zajęcia zakończyły się słodkim upominkiem. Serdecznie dziękujemy pani Marcie za zorganizowanie warsztatów i ufundowanie potrzebnych materiałów.
Wszystkich rodziców, którzy chcieliby zaprezentować swój zawód/ pasję serdecznie zapraszamy.