W środę- 7 grudnia w grupie „Wiewiórki” odbyły się niecodzienne zajęcia. Naszym gościem była mama Michalinki – Pani Agnieszka, która zapoznała dzieci z techniką decoupage. Dzieci wykazały się dużym zainteresowaniem oraz kreatywnością zdobiąc styropianowe kule motywami wycinanymi z serwetek. Powstały piękne bombki, które będą ozdabiać domowe choinki przedszkolaków. Dziękujemy za ciekawe warsztaty i mile spędzony czas!