14 lutego był dla naszych przedszkolaków prawdziwym dniem miłości i przyjaźni. W tym dniu pojawiła się specjalna poczta walentynkowa oraz listonosz, który rozdawał przygotowane przez dzieci walentynki. Przedszkolacy wzięli udział w licznych zabawach muzycznych, konkursach oraz działaniach plastycznych. Na koniec tego wyjątkowego dnia każde dziecko zabierało ze sobą walentynki, baloniki oraz pysznego lizaka w kształcie serduszka. Był to dzień miłych wrażeń.