20 października 2016r. przedszkolacy odwiedzili Ośrodek Zdrowia w Przygodzicach. Dzieci z okazji Dnia Służby Zdrowia, chcąc podziękować lekarzom, pielęgniarkom oraz pracownikom obsługi za ich codzienny trud i pomoc, wybrały się z wizytą do pracowników tutejszej służby zdrowia. Kartkę z życzeniami wręczyli lekarzowi – panu Stanisławowi Gutkowskiemu. Pan doktor podziękował dzieciom za życzenia częstując je pysznymi cukierkami.