W krainie emocji- warsztaty prowadzone przez pracowników Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej

14 marca na terenie naszego przedszkola odbyły się warsztaty- ,,Jak radzić sobie z emocjami’’dla dzieci 6 letnich prowadzone przez pracowników Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Ostrowie Wlkp. panie: Natalię Cichą oraz Danutę Nowak. W trakcie warsztatów dzieci brały udział w zabawach integrujących grupę, ćwiczeniach na skupienie, rozpoznawały i nazywały podstawowe emocje, opowiadały o uczuciach. Uczestniczyły w zabawach mających na celu wyrażanie emocji takich jak: radość, smutek, złość… używając charakterystycznych dla dziecka form wyrazu. Przypomniały kodeks grupy, zasady współpracy oraz przedstawiły swoje  emocje i uczucia w formie rysunku .

Dziękujemy paniom: N. Cichej, D. Nowak za przeprowadzenie warsztatów.

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.