14 marca na terenie naszego przedszkola odbyły się warsztaty- ,,Jak radzić sobie z emocjami’’dla dzieci 6 letnich prowadzone przez pracowników Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Ostrowie Wlkp. panie: Natalię Cichą oraz Danutę Nowak. W trakcie warsztatów dzieci brały udział w zabawach integrujących grupę, ćwiczeniach na skupienie, rozpoznawały i nazywały podstawowe emocje, opowiadały o uczuciach. Uczestniczyły w zabawach mających na celu wyrażanie emocji takich jak: radość, smutek, złość… używając charakterystycznych dla dziecka form wyrazu. Przypomniały kodeks grupy, zasady współpracy oraz przedstawiły swoje emocje i uczucia w formie rysunku .
Dziękujemy paniom: N. Cichej, D. Nowak za przeprowadzenie warsztatów.