W środę- 8 marca odwiedzili nas aktorzy teatru URWIS z Krakowa ze spektaklem teatralnym pt. Pinokio. Przedszkolacy z zainteresowaniem śledzili losy Pinokia oraz aktywnie włączyli się w zabawę i tańce z aktorami. Przedstawienie było świetną zabawą, ale także wartościową lekcją- podejmowania wyborów między dobrem a złem. Wspólnie z nami w spektaklu uczestniczyły dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy I i III.