„Jest na świecie piękna istota, u której jesteśmy wiecznymi dłużnikami – matka” – Mikołaj Ostrowski
Święto Mamy to jeden z najważniejszych dni w naszym przedszkolnym kalendarzu. W tym dniu swoje święto mają wszystkie WSPANIAŁE MAMY. Mimo, że nie mogliśmy zaprosić ich osobiście do przedszkola, staraliśmy się, aby jak najpiękniej uczcić ten dzień. Nasi przedszkolacy przygotowali dla swoich mam tańce, piosenki, wiersze, których uczyli się bardzo pilnie od kilku dni. Pracowali również nad prezentami dla mam.
Wszystkim wspaniałym MAMOM składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta: zdrowia, szczęścia, radości i spełnienia wszystkich marzeń.
Zapraszamy do obejrzenia nagrań występów.
