Świąteczne wypieki

Święta tuż tuż… czas więc na pieczenie pierników. W środę-14 grudnia w przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw. Był to pracowity dzień dla przedszkolaków, bowiem tego dnia piekły one pierniki. Najpierw odpowiednio się przygotowały dbając o czyste  rączki oraz zakładając fartuszki. Poznały też składniki i sposób wykonania ciasta, potrzebne przybory kuchenne, a także zasady bezpieczeństwa. Gdy wszystko było gotowe przedszkolacy z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zabrali się do pracy – wałkowali ciasto, wykrawali ciasteczka.  Efektem  naszej pracy były pełne blaszki pierniczków, które w piątek  były  pięknie ozdabiane. Kolorowymi pierniczkami będziemy się częstować podczas przedszkolnej wigilii.

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.