Wtorek, 22 września, w naszym przedszkolu obfitował w ciekawe wydarzenia. Przedszkolacy wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata, która w tym roku przebiegała pod hasłem ,,Wyprawa – poprawa!”. Dzieci wyposażone w ochronne rękawiczki i worki zadbały o czystość wokół najbliższego otoczenia przedszkola.