W piątek- 9 października wzięliśmy udział w VI edycji SPRINTEM DO MARATONU. Akcja ta ma na celu promocję zdrowego stylu życia; zachęcenie do aktywności fizycznej, do ruchu na świeżym powietrzu, do wspólnego biegu pod hasłem „Biega nasza Polska cała”. Cieszymy się, że nasi przedszkolacy tak chętnie podjęli wyzwanie i z uśmiechem dotarli na metę.