Rozstrzygnięcie X edycji Konkursu Ekologicznego “Gmina Przygodzice to EKO-okolice. Z ekologią na co dzień”

Za nami rozstrzygnięcie wyników X- tej już edycji konkursu ekologicznego „ Gmina Przygodzice to EKO- okolice. Z ekologią na co dzień” pod patronatem Wójta Gminy Przygodzice Krzysztofa Rasiaka. W tym roku podobnie jak w ubiegłym konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszym z nich było zbieranie przez wszystkich wychowanków naszego przedszkola zużytych baterii, drugim natomiast wykonanie grupowej pracy plastycznej ukazującej zagrożenie dla zwierząt wynikające z nieodpowiedzialnego zachowania człowieka w stosunku do środowiska. W tym roku na konkurs dotarły 2 prace wykonane przez najstarsze grupy- Sowy 1 oraz Sowy 2. Największą ilością zebranych baterii w naszym przedszkolu mogła pochwalić się Iga Kołodziej z grupy Jeżyki, która nagrodę i gratulacje miała okazję odebrać osobiście na uroczystej gali w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach. Bardzo dobrym wynikiem pochwalić mogą się również Kamil Pietrzak z grupy Jeżyki oraz Stanisław Gruszczyński z Grupy Sowy 2, którzy podziękowania i upominki odebrali z rąk pani Dyrektor Przedszkola. Podziękowania trafiły też do autorów prac plastycznych- Amelii, Marysi, Hani, Tymona- z grupy Sowy 1 oraz Mii, Mai i Zosi z grupy Sowy 2. Edukacja ekologiczna  i propagowanie wiedzy na temat poszanowania dla środowiska jest dla nas tematem bardzo istotnym i cieszymy się bardzo, że po raz kolejny mieliśmy okazję brać udział w tak ważnym dla nas konkursie.

 

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.