3 lutego- w czwartek odbyło się rozdanie nagród laureatom Gminnego Konkursu Plastycznego “Ja i moi dziadkowie- portret”. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się wychowankowie naszego przedszkola. W kategorii wiekowej 3-4- latki I miejsce zdobyła Zosia Dolata, natomiast w kategorii 5-6- latki II miejsce zajęła Antonina Dolata, III miejsce- Zofia Śliwka. Wyróżnienia otrzymali: Jakub Golec, Agata Frątczak, Antonina Marciniak, Aleksandra Biała. Gratulujemy naszym utalentowanym przedszkolakom i życzymy dalszych sukcesów.