W czwartek- 7 marca nasze przedszkole odwiedził pan Darek Suski, który w ramach Szkolnych Rekolekcji Wielkopostnych prowadził spotkania z uczniami Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Przygodzicach. Pan Darek jest katechetą w Szkole Specjalnej w Ostrowie Wielkopolskim i szafarzem nadzwyczajnym. Opowiedział dzieciom o swej pracy, o zainteresowaniach sportem i teatrem, a także o świadectwie wiary. Zagrał na gitarze, pośpiewał z dziećmi i panią katechetką piosenki o Wielkim Poście i Panu Jezusie. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało od pana Darka pamiątkowy obrazek z wizerunkiem św. Michała Archanioła. Spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze.