30 maja grupa Jeżyków zaprosiła kolegów i koleżanki z innych grup na przedstawienie pt. “Przygoda niegrzecznej żabki” w ich wykonaniu. Aktorzy zaprezentowali podczas występu swoje zdolności wokalne, taneczne oraz recytatorskie. Poprzez swój występ przekazali również ważne przesłanie- należy zawsze słuchać rodziców. Gratulujemy artystom wspaniałego występu i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmu.