Przedświąteczne czytanie i wizyta w bibliotece

Słuchanie czytanych bajek, opowiadań, wierszy jest dla przedszkolaków miłym i bardzo ważnym elementem każdego dnia. Dlatego w minionym tygodniu każda z grup odwiedziła lokalną bibliotekę. Podczas wizyty dzieci zapoznały się z nowym układem regałów, oglądały wybrane przez siebie książki oraz słuchały czytanych przez panią bibliotekarkę opowiadań. Wypożyczyły również książki o tematyce świątecznej, które czytamy podczas odpoczynku poobiedniego. Cały czas trwa również w naszym przedszkolu akcja “Cała Polska czyta dzieciom”, dlatego też  w poniedziałkowe przedpołudnie gościliśmy panią Paulinę – mamę Amelki, która czytaniem umiliła czas Wiewiórkom.  Dzieciom bardzo spodobały się rymowanki, wiersze oraz bajka “O trzech świnkach”. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas.

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.