W czwartek- 19 kwietnia wszyscy przedszkolacy mieli okazję obejrzeć przedstawienie z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi. Zaprezentowali je dla nas przedszkolacy z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej w Przygodzicach. Inscenizacja dotyczyła ważnego problemu zanieczyszczania środowiska, co bardzo zainteresowało naszych przedszkolaków. Poprzez śpiew i recytację mogli sobie przypomnieć, jak zadbać o środowisko. Dziękujemy dzieciom na wspaniały występ, a P. Arlecie Maroszek i P. Agnieszce Łuczak za zaproszenie.