W czwartek 17 marca dzieci z grupy średniaków zaprosiły pozostałych przedszkolaków na przedstawienie kukiełkowe ,,Już przedwiośnie”. Artyści doskonale wcielili się w role- zaprezentowali treść oraz umiejętność posługiwania się rekwizytem.Przedstawienie miało na celu utrwalenie poznanych wiadomości związanych z przedwiośniem oraz rozwijanie zainteresowań przyrodniczych.Było też cząstką działań podejmowanych w związku z realizacją innowacji pedagogicznej.