W poniedziałek, 1 lutego dzieci miały możliwość obejrzenia przedstawienia teatralnego pt. ,,Bezpieczny Świat”. Do naszego przedszkola zawitali aktorzy z Krakowa, z Teatru ,,Urwis” , którzy w ciekawy i przystępny sposób zapoznali dzieci z zasadami bezpieczeństwa na drogach oraz przybliżyli tematykę kosmosu. Na koniec przedstawienia dzieci pomogły przybyszowi z innej planety zbudować rakietę, aby mógł bezpiecznie wrócić do domu. Wspólnie z nami przedstawienie oglądali nasi koledzy z oddziału przedszkolnego przy SP. Wszystkim dzieciom przedstawienie bardzo się podobało, przedszkolacy podziękowali aktorom gromkim brawami.