“Tyle wspólnych dróg razem przeżyliśmy, tyle pięknych chwil zostanie nam w pamięci ….”- te słowa towarzyszyły Uroczystości Pożegnania Przedszkolaków, która odbyła się 21 czerwca. Uroczysta akademia z okazji tego wydarzenia rozpoczęła się przepięknym tańcem Polonez. Przedszkolacy w słowach wielu wierszy oraz piosenek podziękowali wszystkim pracownikom przedszkola oraz rodzicom za trud włożony w ich rozwój oraz wychowanie. Pani dyrektor w słowach swego przemówienia również przekazała wyrazy swej wdzięczności rodzicom, którzy czynnie uczestniczyli w życiu naszej placówki oraz pracownikom przedszkola i Radzie Rodziców za całoroczną współpracę. Uroczystość zakończyła się rozdaniem pamiątkowych albumów oraz dyplomów, które stanowić będą dla naszych absolwentów cenną pamiątkę z tego wspaniałego okresu w ich życiu. Dziękujemy rodzicom za podarunek dla przedszkola – pomoce dydaktyczne, które będą służyły przedszkolakom na wiele lat. Miłym akcentem było również pożegnanie przedszkolaków przez młodszych kolegów i koleżanki oraz własnoręcznie wykonane prezenty. Jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom pomyślności i samych sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.