Pożegnania nadszedł czas….

“Tyle wspólnych dróg razem przeżyliśmy, tyle pięknych chwil zostanie nam w pamięci ….”- te słowa towarzyszyły Uroczystości Pożegnania Przedszkolaków, która odbyła się 21 czerwca. Uroczysta akademia z okazji tego wydarzenia rozpoczęła się przepięknym tańcem Polonez.  Przedszkolacy w słowach wielu wierszy oraz piosenek podziękowali wszystkim pracownikom przedszkola oraz rodzicom za trud włożony w ich rozwój oraz wychowanie. Pani dyrektor w słowach swego przemówienia również przekazała wyrazy swej wdzięczności rodzicom,  którzy czynnie uczestniczyli w życiu naszej placówki oraz pracownikom przedszkola i Radzie Rodziców za całoroczną współpracę.   Uroczystość zakończyła się rozdaniem pamiątkowych albumów oraz dyplomów, które stanowić będą dla naszych absolwentów cenną pamiątkę z tego wspaniałego okresu w ich życiu. Dziękujemy rodzicom za podarunek dla przedszkola –  pomoce dydaktyczne, które będą służyły przedszkolakom na wiele lat. Miłym akcentem było również pożegnanie przedszkolaków przez młodszych kolegów i koleżanki oraz własnoręcznie wykonane prezenty. Jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom pomyślności i samych sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.