Do niecodziennej wizyty w naszym przedszkolu doszło 22 marca br. Tego dnia odwiedzili nas politycy i samorządowcy z województwa wielkopolskiego. Osoby pełniące ważne stanowiska w kraju, województwie, powiecie i samorządzie. Delegacja w składzie wicewojewody wielkopolskiego Marleny Maląg, senatora Łukasza Mikołajczyka, starosty Pawła Rajskiego, wicestarosty Romana Pacholczyka, wójta Krzysztofa Rasiaka, przewodniczącej rady gminy Janiny Wojtasiak oraz dyrektora GZEAS Barbary Duczmal zwiedziła przedszkole i powstającą przy nim halę sportową. Uczestniczyła też w spotkaniach i rozmowach z dziećmi i wychowawcami ze wszystkich grup wiekowych oraz w poczęstunku przygotowanym przez obsługę kuchenną na stołówce przedszkolnej. Gości przyjął wójt Krzysztof Rasiak, przewodnicząca rady gminy Janina Wojtasiak oraz dyrektor przedszkola Regina Łuba. W związku ze zbliżającymi się świętami goście obdarowali przedszkolaków miłymi prezentami – wielkanocnymi zajączkami z czekolady. Również przedszkolacy przygotowali upominki dla gości i podziękowali za obecność. Samorządowcy i politycy nie kryli swojego zadowolenia ze spotkania w tak pięknym i nowoczesnym przedszkolu jak nasze.