Politycy w przedszkolu

Do niecodziennej wizyty w naszym przedszkolu doszło 22 marca br. Tego dnia odwiedzili nas  politycy i samorządowcy z województwa wielkopolskiego. Osoby  pełniące ważne stanowiska w kraju, województwie, powiecie i samorządzie.   Delegacja w składzie wicewojewody wielkopolskiego Marleny Maląg, senatora  Łukasza Mikołajczyka, starosty Pawła Rajskiego,  wicestarosty Romana Pacholczyka, wójta Krzysztofa Rasiaka, przewodniczącej rady gminy Janiny Wojtasiak oraz dyrektora GZEAS Barbary Duczmal zwiedziła  przedszkole  i powstającą przy nim halę sportową. Uczestniczyła też w spotkaniach  i rozmowach z dziećmi i wychowawcami  ze wszystkich grup wiekowych oraz w poczęstunku przygotowanym przez obsługę kuchenną na stołówce przedszkolnej. Gości przyjął wójt Krzysztof Rasiak, przewodnicząca rady gminy Janina Wojtasiak oraz  dyrektor  przedszkola Regina Łuba.              W związku ze zbliżającymi się świętami goście obdarowali przedszkolaków miłymi  prezentami – wielkanocnymi  zajączkami z czekolady. Również  przedszkolacy przygotowali upominki dla gości i podziękowali za obecność. Samorządowcy i politycy nie kryli swojego zadowolenia ze spotkania  w tak pięknym  i nowoczesnym przedszkolu jak nasze.

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.