20 grudnia odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego, którego organizatorem była Pani Justyna Ligocka. Miło nam ogłosić wyniki: I miejsce- Cyprian Szkudlarek, II miejsce- Maja Andraszak oraz wyróżnienia: Zuzanna Gąsiorek, Ksawery Skowroński, Julia Wróbel, Kacper Zawada, Marysia Kołodziej. Gratulujemy.