30 października zakończyła się przedszkolna akcja „Zbieramy zużyte baterie”. Nasze przedszkole zostało zgłoszone do konkursu ekologicznego „Baterie zbieramy- nagrody odbieramy” zorganizowanym przez Gminę Przygodzice przy współudziale Zakładu Oczyszczania i Gospodarki Odpadami „MZO” w Ostrowie Wielkopolskim. Zebrane baterie zostały zważone oraz przekazane do odbioru. Po przeliczeniu ogniw na jedno dziecko nasze przedszkole uplasowało się na drugim miejscu. 20 grudnia przedszkole nagrodzono upominkami i talonami na zakupy, które do placówki dostarczyli: wójt- Pan Krzysztof Rasiak oraz Pani Izabela Płomińska z Urzędu Gminy Przygodzice. Przekazany talon został wykorzystany do zakupy artykułów plastycznych. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie i gratulujemy wysokich wyników.