Podsumowanie Konkursu “Baterie zbieramy- nagrody odbieramy”

30 października zakończyła się przedszkolna akcja „Zbieramy zużyte baterie”. Nasze przedszkole zostało zgłoszone do konkursu ekologicznego „Baterie zbieramy- nagrody odbieramy” zorganizowanym przez Gminę Przygodzice przy współudziale Zakładu Oczyszczania  i Gospodarki Odpadami „MZO” w Ostrowie Wielkopolskim. Zebrane baterie zostały  zważone oraz przekazane do odbioru. Po przeliczeniu ogniw na jedno dziecko nasze przedszkole uplasowało się na drugim miejscu. 20 grudnia przedszkole nagrodzono upominkami i talonami na zakupy, które do placówki dostarczyli: wójt- Pan Krzysztof Rasiak  oraz  Pani Izabela Płomińska z Urzędu Gminy Przygodzice. Przekazany talon został wykorzystany do zakupy artykułów plastycznych. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie i gratulujemy wysokich wyników.

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.