Podsumowanie konkursu “Baterie zbieramy- nagrody odbieramy ” oraz “Prezent dla środowiska”

W ostatnim czasie odbyło się podsumowanie dwóch konkursów ekologicznych pod patronatem Wójta Gminy Przygodzice Pana Krzysztofa Rasiaka. W konkursie plastycznym wzięło udział 5 naszych wychowanków: Zofia Brodala, Agata Frątczak, Aleksandra Biała, Antonina Dolata oraz Michał Kołodziej. Gratulujemy wykonania pięknych eko-kartek. W zbiórce baterii wzięło udział wielu przedszkolaków. Największą ilość baterii w naszym przedszkolu zebrali: Konrad Nowak, Maja Berdzińska oraz Zofia Jędroszka. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom za włączenie się do tej akcji, promując tym samym postawy proekologiczne.

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.