W ostatnim czasie odbyło się podsumowanie dwóch konkursów ekologicznych pod patronatem Wójta Gminy Przygodzice Pana Krzysztofa Rasiaka. W konkursie plastycznym wzięło udział 5 naszych wychowanków: Zofia Brodala, Agata Frątczak, Aleksandra Biała, Antonina Dolata oraz Michał Kołodziej. Gratulujemy wykonania pięknych eko-kartek. W zbiórce baterii wzięło udział wielu przedszkolaków. Największą ilość baterii w naszym przedszkolu zebrali: Konrad Nowak, Maja Berdzińska oraz Zofia Jędroszka. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom za włączenie się do tej akcji, promując tym samym postawy proekologiczne.