8 listopada w wielu polskich przedszkolach i szkołach odbyło się wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego. W akcję “Szkoła do hymnu” włączyło się również nasze przedszkole. Cała społeczność przedszkola, ubrana w galowe stroje, o godzinie 11.11 odśpiewała 4-zwrotkowy hymn. Następnie uczestniczyliśmy we wspaniałej inscenizacji w wykonaniu grupy Wiewiórki.Słowem i piosenką dzieci oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny. Ten dzień przeżyliśmy dumnie i z szacunkiem, jak każdy patriota. Zapraszamy do obejrzenia nagrania z uroczystości.