W tym tygodniu nasze przedszkole wypełnił aromat owoców i warzyw. Przedszkolacy poznawali je wielozmysłowo: węchem, dotykiem, wzrokiem, a przede wszystkim smakiem. Dowiedzieli się również, jak ważne są dla nas owoce- nie tylko są smaczne, ale zawierają też mnóstwo witamin. Dlatego dzieci postanowiły zrobić sałatkę owocową oraz szaszłyki. Najpierw były przygotowania: umyte rączki, fartuch i chusteczka na głowę. Kiedy wszystko było gotowe przedszkolacy z zapałem zabrali się do pracy: Wiewiórki i Jeżyki do krojenia owoców na sałatkę, Krasnoludki do nabijania owoców na patyczki. Owocowe przysmaki wyszły wyśmienite i wszystkim bardzo smakowały.