Owocowe przysmaki

W tym tygodniu nasze przedszkole wypełnił aromat owoców i warzyw. Przedszkolacy poznawali je wielozmysłowo: węchem, dotykiem, wzrokiem, a przede wszystkim smakiem. Dowiedzieli się również, jak ważne są dla nas owoce- nie tylko są smaczne, ale zawierają też mnóstwo witamin. Dlatego dzieci postanowiły zrobić sałatkę owocową oraz szaszłyki. Najpierw były przygotowania: umyte rączki, fartuch i chusteczka na głowę. Kiedy wszystko było gotowe przedszkolacy z zapałem zabrali się do pracy: Wiewiórki i Jeżyki do krojenia owoców na sałatkę, Krasnoludki do nabijania owoców na patyczki. Owocowe przysmaki wyszły wyśmienite i wszystkim bardzo smakowały.

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.