Informuję wszystkich rodziców, że opłaty za przedszkole zostają zawieszone do momentu powrotu dzieci do przedszkola. Wpłaty, które były dokonane w miesiącu marcu, a nie zostały wykorzystane, będą rozliczone w chwili powrotu dzieci do przedszkola.
Życzę wszystkim zdrowia i wytrwałości
Regina Łuba