9 grudnia odbył się finał akcji poboru krwi “Mikołajkowy Prezent od serca”. W tym dniu podsumowano również konkurs plastyczny zorganizowany w ramach tej akcji, w której uczestniczyli nasi przedszkolacy. Wszystkie grupy otrzymały wyróżnienia oraz piękne prezenty do sal. Cieszymy się, że mieliśmy choć mały udział w tak szlachetnej inicjatywie. Gratulujemy naszym artystom.