Mikołajki

6 grudnia zrobiło się w naszym przedszkolu czerwono, a to za sprawą obchodzonych w tym dniu Mikołajek. Dzieci z niecierpliwością czekały na ten dzień, przygotowując  świąteczne ozdoby, dekorując sale i choinki. Jednak w tym roku Mikołaj bardzo się spieszył i nie mógł osobiście wręczyć dzieciom prezentów.  W jego imieniu odwiedzili nas wyjątkowi goście- Trenerzy Akademii Krecika, którzy przygotowali dla naszych przedszkolaków wiele ciekawych atrakcji. Zabawy wywołały u dzieci wiele radości. Na koniec każda z grup zagrała mikołajkowy mecz piłkarski z trenerami.  Bardzo dziękujemy Trenerom Akademii Krecika za zaangażowanie i poświęcony czas.

W tym dniu każdy przedszkolak otrzymał Mikołajkowy prezent.

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.