6 grudnia zrobiło się w naszym przedszkolu czerwono, a to za sprawą obchodzonych w tym dniu Mikołajek. Dzieci z niecierpliwością czekały na ten dzień, przygotowując świąteczne ozdoby, dekorując sale i choinki. Jednak w tym roku Mikołaj bardzo się spieszył i nie mógł osobiście wręczyć dzieciom prezentów. W jego imieniu odwiedzili nas wyjątkowi goście- Trenerzy Akademii Krecika, którzy przygotowali dla naszych przedszkolaków wiele ciekawych atrakcji. Zabawy wywołały u dzieci wiele radości. Na koniec każda z grup zagrała mikołajkowy mecz piłkarski z trenerami. Bardzo dziękujemy Trenerom Akademii Krecika za zaangażowanie i poświęcony czas.
W tym dniu każdy przedszkolak otrzymał Mikołajkowy prezent.