26 maja, przedszkolacy zostali zaproszeni przez swoich starszych kolegów – uczniów klasy III SP – wraz z wychowawcą Beatą Włodarczyk na przedstawienie pod tytułem ,,Kot w butach”. Dzieci z zaciekawieniem oglądały przedstawienie a na zakończenie nagrodziły zdolnych aktorów gromkimi brawami.