Szanowni Rodzice!
Informujemy, że od 19 kwietnia przedszkole wznawia działalność dla wszystkich dzieci.
Do przedszkola przychodzą tylko dzieci zdrowe.
Prosimy o nieprzyprowadzanie do przedszkola dzieci, które miały kontakt z osobami zakażonymi koronawirusem SARS-CoV-2.
Prosimy pamiętać o zabraniu worków z rzeczami na zmianę i obuwia zmiennego.=
Pozdrawiamy serdecznie!