W środę- 5 grudnia zawitało do nas Mobilne Planetarium. Ogromna kopuła, która została rozłożona w sali fitness zachęcała dzieci do zdobywania wiadomości na temat wszechświata. Wyświetlony seans to kosmiczna przygoda, która była wspaniałą atrakcją oraz ważną lekcją edukacyjną dla przedszkolaków oraz uczniów klasy I.
Dzieci dowiedziały się wielu informacji o planetach, gwiazdozbiorach, a co najważniejsze odbyło się to w ciekawej formie. Koszty planetarium zostały pokryte z funduszy Rady Sołeckiej. Bardzo dziękujemy.