Kolędowanie przy żłóbku

6 stycznia– UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO, znane w Polsce również jako uroczystość TRZECH KRÓLI.

Obchodzone na pamiątkę Trzech Mędrców, którzy udali się do Betlejem, aby oddać pokłon nowo narodzonemu Jezusowi Chrystusowi. Także i nasi przedszkolacy w tym dniu oddali hołd w postaci wspólnego kolędowania. Wszyscy zebrali się w parafialnym kościele pw. NMP Nieustającej Pomocy w Przygodzicach przed ołtarz, by wyśpiewać kolędy i pastorałki wykonane przez przedszkolaków. Mali artyści zachwycili zebranych gości swym występem. Na zakończenie każdy artysta w podziękowaniu dostał święty obrazek oraz kilka słów uznania od ks. Marcina Taisnera. Świąteczne spotkanie przy żłobku zakończyliśmy kolędą”Józefie stajenki nie szukaj”.

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.