W święto Trzech Króli przedszkolacy pokłonili się małemu Dzieciątku przedstawiając Jasełka. Dzieci już od połowy listopada przygotowywały się ,aby zaprezętować się najpierw podczas Wigilii w przedszkolu,a teraz w Kościele. Na zakończenie było wspólne śpiewanie kolęd oraz podziękowanie od ks.Proboszcza.