INFORMACJA O SPOTKANIU POŻEGNANIA DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

DRODZY RODZICE I DZIECI!

Spotkanie POŻEGNANIA DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY, z rozdaniem dyplomów

i upominków odbędzie się na świeżym powietrzu przed przedszkolem przy placu zabaw

25 czerwca 2020 tj. czwartek, o godz. 14.00 z zachowaniem odpowiednich odległości i obowiązujących procedur bezpieczeństwa.

W zakończeniu uczestniczy 1 Rodzic.

Jednocześnie informujemy, że w razie jakichkolwiek obaw rodziców związanych

z bezpieczeństwem, nieobecność będzie usprawiedliwiona,

a odbiór dyplomów i upominków umożliwimy następnego dnia 26 czerwca 2020, w piątek.

PROSIMY, ABY ABSOLWENCI PRZEDSZKOLA PRZYSZLI  W TYM DNIU UBRANI NA GALOWO.

26 czerwca 2020, w piątek prosimy również o odbiór dyplomów i upominków rodziców wszystkich pozostałych dzieci z przedszkola.

POZDRAWIAMY SERDECZNIE!

koniec-przedszkola1

 

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.