DRODZY RODZICE I DZIECI!
Spotkanie POŻEGNANIA DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY, z rozdaniem dyplomów
i upominków odbędzie się na świeżym powietrzu przed przedszkolem przy placu zabaw
25 czerwca 2020 tj. czwartek, o godz. 14.00 z zachowaniem odpowiednich odległości i obowiązujących procedur bezpieczeństwa.
W zakończeniu uczestniczy 1 Rodzic.
Jednocześnie informujemy, że w razie jakichkolwiek obaw rodziców związanych
z bezpieczeństwem, nieobecność będzie usprawiedliwiona,
a odbiór dyplomów i upominków umożliwimy następnego dnia 26 czerwca 2020, w piątek.
PROSIMY, ABY ABSOLWENCI PRZEDSZKOLA PRZYSZLI W TYM DNIU UBRANI NA GALOWO.
26 czerwca 2020, w piątek prosimy również o odbiór dyplomów i upominków rodziców wszystkich pozostałych dzieci z przedszkola.
POZDRAWIAMY SERDECZNIE!
