Czas ferii zimowych w naszym przedszkolu upłynął na świetnych zabawach oraz realizacji ciekawych pomysłów. Pamiętaliśmy również o ptakach. Przedszkolacy wiedzą, że zima to trudny czas dla ptaków, dlatego dbają, aby w tym trudnym czasie nasi skrzydlaci przyjaciele mogli dla siebie znaleźć jakiś przysmak. Dokarmianie ptaszków to doskonała okazja do kształtowania u dzieci poczucia odpowiedzialności, obowiązkowości oraz wrażliwości na los zwierząt.