Pracownicy medyczni codziennie dbają o nasze zdrowie i życie. Lekarze i pielęgniarki stawiają czoła i pracują intensywnie każdego dnia. W szpitalach przez całą dobę pracują też setki tysięcy innych pracowników, ratowników medycznych, salowych, sanitariuszy, osób sprzątających, diagnostów laboratoryjnych, techników, kierowców, wolontariuszy, pracowników obsługi, farmaceutów. Wszystkim tym osobom chcemy z całego serca podziękować, jednocześnie składając życzenia:
Satysfakcji zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech na co dzień otacza Was życzliwość i serdeczność tych, których spotykacie na swojej drodze. Składamy wyrazy uznania i wdzięczności za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka.