Dzień Pracownika Służby Zdrowia- 18 października

Pracownicy medyczni codziennie dbają o nasze zdrowie i życie. Lekarze i pielęgniarki stawiają czoła i pracują intensywnie każdego dnia. W szpitalach przez całą dobę pracują też setki tysięcy innych pracowników, ratowników medycznych, salowych, sanitariuszy, osób sprzątających, diagnostów laboratoryjnych, techników, kierowców, wolontariuszy, pracowników obsługi, farmaceutów. Wszystkim tym osobom chcemy z całego serca podziękować, jednocześnie składając życzenia:

Satysfakcji zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech na co dzień otacza Was życzliwość i serdeczność tych, których spotykacie na swojej drodze. Składamy wyrazy uznania i wdzięczności za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka.

ABC medycyny chińskiej (cz. 2 serce) | Kinga Pantera Ziomek Gabinet kosmetyczny w Rzeszowie

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.