„Pokochaj pluszowego misia. On przyjacielem dzieci jest. Dorotka, Adaś i Justysia wesoło wszyscy bawmy się”.
W piątek – 25 listopada przedszkolacy uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem – Misiem i zostało zaproszone do wspólnej zabawy przy piosenkach „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie” i wiele innych. Na dzieci w tym dniu czekało w przedszkolu wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce, degustacja miodku. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.